fbpx

FIGURÍNY

Reagujeme na rychle se měnící svět módy a dodáváme skvěle navržené figuríny, které jsou v souladu s módními trendy, a uspokojují potřeby našich klientů na stylové vybavení obchodních výloh a displejů. Našim klientům dodáváme širokou škálu vhodných figurín, jsme schopni také vyrobit originální, na míru řešené figuríny pro specifické požadavky marketingových projektů.

Máte nějaké požadavky na zvláštní představu manekýnky, která vám odprezentuje vaše výrobky na nejvyšší úrovni? Pošlete nám obrázek nebo nám jednoduše řekněte, co byste chtěli, a zbytek nechte na nás. Náš zkušený tým pro vás připraví různé polohy a velikosti, které jsou vhodné pro vaši značku.

PRVKY DISPLEJŮ

Potřebujete zajímavé prvky displeje, jako jsou sokly, háčky, originální dekorace?

Prvky displeje jsou součástí kreativní komunikace. Díky designu displeje značka nabízí produkty a vyzývá zákazníky k nákupu. Spolupracujeme s místními dodavateli (Česká republika) a jsme schopni připravit prvek na zakázku podle vašich přání a požadavků projektu. Také vám přinášíme naše návrhy a řešení pro různé druhy displejů, které si můžete objednat i v jakýchkoli jiných materiálech a specifických rozměrů.

VYBAVENÍ MALOOBCHODNÍ PRODEJNY

Hledáte konkrétní nábytek, který vystaví váš produkt během marketingové kampaně? Připravujete design nové prodejny a potřebujete dobře navržený a zajímavý nábytek?

Navrhneme vám všechny prvky a představíme je ve 3D obrázcích, zajistíme výrobu nábytku a také sestavíme nábytek na místě.

DÁMSKÉ FIGURÍNY

Ennie collection livestyle 5

PÁNSKÉ FIGURÍNY

#panska_figurina
#interiorstyling
#visualmerchandising
#shopwindow
#interior_desing
#visualexpert_eu
#directmarketing
#jakpřilákatzákazníky
#mannequins
#pos
#supportsmallbusiness
#businesspassion
#jakzvysitprodej

VYBAVENÍ DISPLEJE

#interiorstyling
#storedesign
#visualmerchandising
#interior_desing
#visualexpert_eu
#damska_figurina
#panska_figurina
#mannequins
#pos
#jakzvysitprodej

INTERIÉROVÝ DESIGN

capture - visual expert