fbpx

Displej je unikátní komunikační nástroj mezi značkou a zákazníkem. Výloha prezentuje značku, produkty, filozofii, a poutá, zve a motivuje zákazníky ke vstupu a nákupu.

Působí 24 / 7 / 365.

TUŽKA

DESIGN

Výloha musí mít duši, sdělovat zákazníkovi jasnou zprávu a přitom být vždy zaměřena na produkt / službu. Věříme totiž, že jen originální výloha a skvělé provedení dokáže zaujmout zákazníky natolik, aby zpomalili a v záplavě informací začali vnímat tvou značku.

Navrhujeme design výloh podle filozofie značky a aktuálních trendů. Vždy připravujeme varianty, které lze použít v návaznosti na sebe, aby se ušetřily náklady na dekoraci.

Hledáš atraktivní a kvalitní figuríny pro svůj displej. Naše zkušenosti nás dovedli tak daleko, že jsme začali dodávat figuríny sami, a to od dodavatele, se kterým jsme konečně spokojeni. Navštiv naši stránku KOMUNIKAČNÍ NÁSTROJE →, kde najdeš figuríny v různých formách, podstavce a vybacení displejů

PÁNSKÉ FIGURÍNY

male mannequin Tommy

DÁMSKÉ FIGURÍNY

Ennie collection livestyle 5
kladívko

REALIZACE

Design, který ti navrhneme ti jsme schopni kompletně zrealizovat a na místě i instalovat.Chceš si realizovat výlohy svépomocí? Pak připravíme podklady pro výrobu a instalaci.

diamant

STYLING

Aranžujeme figuríny nejen ve výlohách, ale také i v ústředních bodech, na výstavách. Stylujeme produkty na prodejnách, aby byly atraktivnější. Spolu se stylingem kombinujeme i atraktivní umístění informací, aby kompozice poskytla zákazníkovi maximum informací.

Také školíme zaměstnance ve stylingu. Věříme, že jedině dobře zkombinované produkty rozvíjejí zájem zákazníka koupit více kousků najednou. Jestli máš zájem o proškolení svých zaměstnanců, KONTAKTUJ NÁS →, více o školení nalezneš tady ŠKOLENÍ VM →

RECYKLACE

KONTINUÁLNÍ DESIGN

k našim designům přidáváme něco navíc – kontinuální design.Prvky, které použijeme jednou pak uchováváme a používáme je znovu. To snižuje náklady na novou výlohu.