fbpx

Standardy pomáhají udržovat tvou maloobchodní sít, služby, interiér a exteriér na vysoké úrovni. Dodržováním standardů, přinášíš svým klientům stabilní nákupní zážitky a zabraňuje to, aby úroveň prodejny upadala a obraty prodejny se snižovaly.

ikona knihy

MANUÁL VISUÁLNÍHO MERCHANDISINGU

Manuály VM pomáhají šířit konzistentní informace o filozofii značky, technikách vizuálních prezentací a merchandisingu, osvědčených postupech a prodejních dovednostech, které značka vyžaduje. Příručky pomáhají zaměstnancům udržovat standardy značky a přinášejí příklady, jak dosáhnout nejlepší úrovně prostředí zákazníka.

Příručky jsou inspirativním materiálem, který může pomoci při školení zaměstnanců, a jsou schopné okamžitě poradit, jak správně nastavit prodejnu a vyřešit problémy spojené s maloobchodními prostory.

@

FORMA PŘÍRUČEK

Jsme schopni vytvořit tištěnou příručku nebo webovou verzi či interaktivní příručku,… Pokud je to nutné, aktualizujeme příručky tak, aby byly veškeré změny a trendy ve tvé značce vždy aktuální na všech prodejnách, a tvá značka poskytovala ten nejlepší nákupní zážitek všem zákazníkům.

folding techniques, shelf