fbpx
Vector set of cartoon clothes. Dresses, shirts and pants. outline

Dobře proškolení prodejci umí dělat mnohem víc, než jen „podávat zboží“. Mohou také přitahovat zákazníky a motivovat je, budovat s nimi velmi pevné pouto.

ŠKOLENÍ V STYLINGU

Lepší znalost produktů a jejich možnosti kombinovat, umět vytvořit nečekanou variaci produktů – styling, poskytuje prodejcům výhodu, kterou především ocení tví zákazníci. Styling není jen o sestavě produktů, ale také o psychologii, znalosti typologie člověka a intuici, která je tím vyšší, čím více zkušeností prodejce má.

Školíme v těchto dovednostech, a zahrnujeme do toho filozofii značky a standardy značky. Naše kurzy jsou tak připravovány na míru značce a zahrnují výměnu názorů, workshopy, podkladové materiály.

Mimochodem, má tvá značka nastavené standardy visual merchandisingu? Navštiv naši stránku Projekt VM, nebo kontaktuj Lukáše Šmída na tel. +420 774 544 631.

UMĚNÍ PRODEJE

Chceš, aby tví zaměstnanci skutečně prodávali a nebyli jen „podavači zboží“? Očekáváš od nich, že budovat seznam tvých stálých klientů? Potřebuješ navýšit doplňkový prodej?

Školíme v prodeji a zvedáme jeho úroveň na umění. Chceš-li naše školení, kontaktuj Lukáše na tel. +420 722 919 902 nebo na lsmid@visualexpert.eu

STÁLE ROSTOUCÍ DOVEDNOSTI

Kde by lidé byli, pokud by nebyly dovednosti zušlechťovány? Kde by byl byznys bez vývoje a zlepšování?

Zlepšující se prodejní dovednosti a jak být zákazníkovi maximálně nápomocen, stejně tak i skvělé komunikační dovednosti, budují důvěru zákazníka ve značku i produkt. Co si budeme nalhávat, byznys stojí především na tom, jací pracovníci u nás pracují. Špatná komunikace se zákazníkem vede k jeho ztrátě. Poměrně často zákazník odchází ke konkurenci, protože byl u nás nespokojen s přístupem. A právě komunikace je základem úspěchu.

Školíme komunikačních dovednostech, stylingu, a motivujeme lidi okolo, aby byli pro práci nadšení a byli v ní šťastní.