fbpx

Se správnými vědomostmi a zkušenostmi, tvoříme profesionální byznys na nejvyšší úrovni.

Vector set of cartoon clothes. Dresses, shirts and pants. outline

ŠKOLENÍ V STYLINGU

Styling je důležitý v umění prodeje, stejně důležitým je i při aranžování figurín a prodejny. Školíme zaměstnance nebo jednotlivce v oblasti stylingu právě proto, že žádný byznys se již bez něj neobejde. A mnoho pravidel stylingu je stejných pro širokou škálu produktů. Mimo „food stylingu“, provádíme školení na všechny typy produktů, od oblečení, až po motorky a auta.

schéma uložení

ŠKOLENÍ VE VISUÁLNÍM MERCHANDISINGU

Zahrnuje, jak zohledit branding při aranžování produktů, psychologie interiéru a exteriéru, layout prodejen a zboží, základní techniky VM, pokročilé aranžérské techniky, správné nastavení displejů, design a aranžování výloh, psychologie prodeje, jak navyšovat tržby, jak pracovat s marketingem a POS body.

Kompletní kurz VM školení trvá 10 dní a stojí 18 000 Kč. Pro více informací prosím kontaktuj našeho Lukáše Šmída na tel. +420 774 544 631

symbol VM

STAŇ SE VISUAL MERCHANDISEREM

Důležitost visual merchandiserů stále roste, protože potřebujeme budovat vizuální vztah mezi naší značkou a spotřebitelem, a motivovat jej k nákupu. Visual merchandiser je pro značku velmi důležitý, aby se tento vztah nezpřetrhal, a aby značka udržela náskok před konkurencí. Navíc visuální merchandiser dokáže svým citem pomáhat značce prodat starší zásoby a racionalizovat skladové
zásoby.

Jak se stát visual merchandiserem, nebo jestli visual merchandisera tvá značka potřebuje, kontaktuj našeho Lukáše Šmída na lsmid@visualexpert.eu.