fbpx

MAGIE VŮNĚ

Existuje mnoho vůní, které tě dokáží v mžiku přenést do míst, měst či dávných chvil života. Když při chůzi ulicí u někoho ucítíš známý parfém, možná ti připomene tvou maminku, babičku, nebo lásku, možná i z dob hodně dávných. To proto, že čich má nejtrvalejší paměť, a na vzpomínky spojené s vůní je snadné si rozvzpomenout. Čichová paměť dokáže dlouhodobě udržet až 97% čichových informací. Nedávný průzkum také prokázal, že čich je nejefektivnějším z našich základních smyslů.

Mnohé světové značky velmi rychle odhalily sílu vůní a začali vyrábět a používat vůně, které jsou jedinečné pro jejich vlastní značku. Takové využívání vůní se nazývá Scent Marketing (vonný marketing) a využití smyslu čichu pro marketing přináší uznání a zcela novou úroveň marketingu.

Příjemné vůně se používají k co nejefektivnějšímu začlenění značky do paměti a zároveň k atraktivitě produktu.

#visualexpert_eu
#jakpřilákatzákazníky
#supportsmallbusiness
#businesspassion
#scentmarketing
#scent
#interierove_vune
#provonime_cesko
#directmarketing
#originalfragrance
#jakzvysitprodej

STRATEGIE SCENT MARKETINGŮ OD NEÚSPĚŠNĚJŠÍCH ZNAČEK

Kromě účinků na prodeje, mohou vůně přilákat i nové zákazníky a zvýšit loajalitu a spokojenost se značkou. Jednou se značek, která úspěšně používá čich je Rolls Royce. Když v 60. letech core zákazníci Rolls Royce tvrdili, že u nového modelu nemají takovou radost jako u předchozího, vedení značky provedlo důkladný průzkum, aby zjistilo, že problém pramení z vůně interiéru.

Spokojenost zákazníků tak byla podpořena vytvořením jedinečné vůně Rolls Royce. A tento přístup používají prakticky všichni výrobci automobilů. Samozřejmě tuto strategii používají i další značky.

SVĚT VŮNÍ

#provonime_cesko
#interierove_vune
#scent
#scentmarketing
#directmarketing
#podporaprodeje
#businesspassion
#jakpřilákatzákazníky
#aromadiffuzer
#visualexpert_eu

JAK VŮNĚ OVLIVŇUJE ZÁKAZNÍKOVO CHOVÁNÍ

První věcí, kterou zákazník vnímá při vstupu do prodejny nebo místa, je vůně tohoto prostředí. Tento jev přirozeně vede k ovlivnění rozhodovacích procesů spotřebitelů. Příjemná vůně prodlužuje dobu pobytu v prodejně až o 20% a zvyšuje pravděpodobnost nákupu o neuvěřitelných 70%.

#jakpřilákatzákazníky
#provonime_cesko
#interierove_vune
#originalfragrance
#scent
#scentmarketing
#directmarketing
#podporaprodeje
#businesspassion
#aromadiffuzer
#visualexpert_eu

KTERÁ VŮNĚ JE ÚSPĚŠNÁ

Příjemný zápach se u každého jednotlivce liší. Strategie aplikování jednotlivých vůní musí být v souladu s prostředím a přesně definována tak, aby vyhovovala image nabízeného produktu. Například čerstvé a svěží vůně jsou preferovány v dětských obchodech, květinové vůně zase v prodejnách s produkty zaměřenými na ženy, kořeněné zase vyhovují více mužům.

#jakpřilákatzákazníky
#provonime_cesko
#interierove_vune
#originalfragrance
#scent
#scentmarketing
#directmarketing
#podporaprodeje
#businesspassion
#visualexpert_eu
#podporujemeceskeznacky

VÝSLEDKEM JE….

Scent marketing není strategie, která by byla jednoduše proveditelná pouhým zakoupením nějakého přístroje a vůně. Vůně se pro značku hledá na základě mnoha bodů, a jakmile je identifikována správná interiérová vůně, musí se také zvolit správná technologie. Vonný marketing však dokáže vybudovat u zákazníků věrnost a velmi pozitivní přístup ke značce. Je pak jedno, kde zákazník vůni cítí. Vždy si vzpomene na značku, její interiér, služby i produkt, který zákazník rád znovu vyhledá. Vůně zanechá v jejich paměti silný otisk.

PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ

a projekt #provoníme_česko

#provonime_cesko
#jakpřilákatzákazníky
#scentmarketing
#directmarketing
#podporaprodeje
#businesspassion
#visualexpert_eu
#podporujemeceskeznacky

Ambientní provonění je umění schopnosti definovat firemní identitu značky a přinášet poselství značky permanentním a silným způsobem. Tradiční metody marketingu a povědomí o značce získají s tímto nástrojem novou hloubku a rozměr. Na základě studií a pozorování tvé společnosti připravíme vůni, která bude nejvíce reprezentovat identitu tvé značky a filozofii, kterou představuje, a zahájíme design vůně společně s návrhem technického řešení, potřebného k realizaci projektu.

DOVOL NÁM TI NAVRHNOUT VŮNI V 6 KROCÍCH

Navrhneme tvou vůni specifickou pro značku v šesti krocích, s profesionálním přístupem v každém kroku procesu

icon 1

VÝVOJ VŮNĚ

Jsou stanoveny operační cíle projektu a je proveden průzkum prostorů, kde má být scent marketing aplikován. Na základě získaných údajů jsou identifikovány vůně, které v současnosti odrážejí identitu tvé značky.

icon 2

KONZULTACE

Abychom tě dovedli k cíli v oblasti parfémování a identifikovali potřeby tvé společnosti, náš tým tě navštíví, aby s tebou vše konzultoval.

icon 3

PREZENTACE NOVÉ VŮNĚ

V prostoru, ve kterém bude vůně použita, ti představíme návrhy interiérových parfémů, které by měly splnit zákaznická očekávání o tvé značce.

icon 4

DEMO PROCES

Po představení vůně a výběru favoritů, nastává demo proces, ve kterém na několika tvých prodejnách instalujeme technologie a implementujeme vždy jednu z vybraných vůní. Účinky vůní budou sledovány a měřeny v konkrétním časovém úseku.

icon 5

POZOROVACÍ PROCES

Sbírají se data o jednotlivých vůních a jejich účincích na zákazníky. Využívá se kamerového systému, sledovaní tržeb a celkové návštěvnosti prodejny. Je stanoven typ a počet difuzérů pro každý typ prodejny v obchodní síti.

icon 6

INSTALACE A IMPLEMENTACE PROJEKTU

Po dokončení předchozích kroků, je podepsána smlouva a začíná proces instalace zařízení a školení.

NAŠE PROFESIONÁLNÍ AROMA DIFUZÉRY

TECHNOLOGIE NA DOSAH RUKY

MINI DIFUZÉR S BLUETOOTH DO KANCELÁŘÍ I NA DOMA

Mini difuzér pro prostory do 200m3. Objednávejte na +420 774 544 631.

E2 POWER PLUS - DO BUTIKŮ, MALÝCH PRODEJEN

Profesionální difuzér pro komerční prostory do objemu vzduchu 450m3. Objednávejte na lsmid@visualexpert.eu. Je však nutná konzultace, aby zařízení odpovídalo prostoru a bylo instalované ve správném místě.

A1 PRO 900 - DO STŘEDNĚ VELKÝCH PRODEJEN

Profesionální difuzér pro komerční prostory do objemu vzduchu 900m3. Objednávejte na lsmid@visualexpert.eu. Je však nutná konzultace, aby zařízení odpovídalo prostoru a bylo instalované ve správném místě.

AURAMAX PRO 1200L - PRO VĚTŠÍ PRODEJNY

Profesionální difuzér pro komerční prostory do objemu vzduchu 1200m3. Objednávejte na lsmid@visualexpert.eu. Je však nutná konzultace, aby zařízení odpovídalo prostoru a bylo instalované ve správném místě.

A2 PLUS AROMA DIFUZÉR - PRO VELKÉ KOMERČNÍ PROSTORY

Profesionální difuzér pro obrovské komerční prostory do objemu vzduchu 6000m3. Objednávejte na lsmid@visualexpert.eu. Je však nutná konzultace, aby zařízení odpovídalo prostoru a bylo instalované ve správném místě.