fbpx

BUĎ VIDĚT V ON-LINE SVĚTĚ

EMAILING

šíření informací o aktuální nabídce, akcích, změnách v nabídce či zavádění firemních novinek zákazníkům, kteří nás již znají – navštívili nás a poskytli nám souhlas se zpracováním osobních údajů a zasílání marketingových materiálů. E-mailing je skvělý nástroj, protože můžeš cílit reklamu a svou nabídku konkrétním lidem, které znáš na základě posbíraných dat. Nebezpečný je tím, že můžeš klienta zahltit emailovou reklamou natolik, že zaplníš jeho schránku, klient může zrušit odběr, nebo emailový agent vyhodnotí e-mail jako SPAM.

HLAVNÍ TYPY ON-LINE KAMPANÍ

V AdWords lze vybrat z několika typů kampaní, což upřesňuje, kde se budou inzerentem vytvořené reklamy uživatelům zobrazovat. Umístěním tak může být:

  1. Vyhledávací síť – umožňuje jen textovou formu reklamy. Jedná se o inzeráty, které se zobrazují na výsledky vyhledávání na webu Google.cz / Google.com
  2. Obsahová síť – lze použít textovou i grafickou podobu reklamy. Ta se díky tomuto typu kampaně zobrazuje na webových stránkách, které využívají službu AdSense pro umisťování inzerátů.
  3. Vyhledávací síť s optimalizovaným obsahem – představuje kombinaci obou druhů, přičemž obsahová síť je značně omezena.
  4. Nákupy – relevantní typ zejména pro e-shopy, které tak mohou prostřednictvím obrázkové reklamy s popisem a cenou ukazovat své produkty ve výsledcích vyhledávání Google.
  5. Video – reklama v podobě klipu, může se zobrazovat v obsahové síti nebo na portálu You Tube.
#directmarketing
#visualexpert_eu
#onlinemarketing
#supportsmallbusiness
#podporaprodeje
#jakzvysitprodej

NEJSILNĚJŠÍ NÁSTROJ V ON-LINE SVĚTĚ

ADD WORDS

využití specifických slov pro produkt, službu nebo firmu, které se zadávají do vyhledávacích agentů, jako je GOOGLE nebo SEZNAM.CZ. Jedná se o on-line marketing, který navyšuje návštěvnost webu díky cíleným PPC (pay per click) kampaním.
Zákazník platí za službu pouze za kliknutí na danou reklamu. Reklamní kampaň je možné zacílit ne web, e-shop, službu, prodejnu nebo produkt. Propojením s Google Maps navýšíš návštěvnost prodejny. Vyhledávání probíhá podle klíčových slov.

Reklamy můžeš cílit podle základních geografických (země, kraj, město), demografických (věk, pohlaví) a behaviorálních proměnných (zájmy o koupi, četnost nákupů – zejména v rámci remarketingových publik a pro e-mailingovou segmentaci).

6 ZÁKLADNÍCH POJMŮ, KTERÉ MUSÍŠ ZNÁŠ

KLÍČOVÁ SLOVA – konkrétní slovo nebo více slov, která vystihují dané webové stránky, produkt či službu. Jsou zásadní pro zobrazování inzerátu relevantnímu publiku, u kterého existuje nejvyšší předpoklad, že ho reklama zaujme, klikne na ní a že se jeho členové stanou zákazníky inzerenta.

REKLAMNÍ SESTAVA – skládá se z jedné či více reklam, které cílí na společnou sadu klíčových slov. Jde o základní stavební jednotku reklamní kampaně.

REKLAMNÍ KAMPAŇ – obsahuje jednu nebo více reklamních sestav, které mají stejně nastavený rozpočet či geografické zacílení a další parametry.

DENNÍ ROZPOČET – inzerent určí při tvorbě rozpočet, tedy výši investice do reklamy pro každý den. Systém AdWords následně inzerát ukazuje uživatelům internetu, dokud jej „nevyklikají“. Může se stát, že na základě zvýšené aktuální obliby dojde k překročení limitu. Google však v dalších dnech upraví frekvenci zobrazení tak, aby se neplánovaná ztráta dorovnala.

CPC – jde o zkratku angl. slov Cost Per Click = v češtině „cena za proklik“. Inzerent může nastavit maximální částku, kterou je ochotný zaplatit za kliknutí uživatele na jeho reklamu.

CTR – jde o zkratku angl. slov Click Through Rate = v češtině chápáno jako „míra prokliku“. Vyjadřuje poměr mezi počtem kliknutí na reklamu a počtem zobrazení. Udává tedy, kolik uživatelů, kteří ji viděli (nebo měli možnost vidět), na ni kliklo.

JAK NAVÝŠIT PRODEJ VIZUÁLNÍMI A NEVIZUÁLNÍMI TECHNIKAMI

→ VISUALEXPERT.EU

→ RADA #1

→ RADA #2

→ RADA #3

→ RADA #4

→ RADA #5

→ RADA #6

→ RADA #7

→ RADA #8

→ RADA #9

→ RADA #10

→ RADA #11

→ RADA #12

→ RADA #13

→ RADA #14

→ RADA #15

→ RADA #16

→ RADA #17

→ RADA #18

→ RADA #19

→ RADA #20

ODBORNÍK ZVLÁDNE PŘIPRAVIT ÚSPĚŠNĚJŠÍ REKLAMU

Nastavit on-line reklamu na Google Ads nebo Seznam.cz není snadné, doslova se jedná o alchymii, pro kterou je zapotřebí trocha citu a znalost trhu. V opačném případě zaplatíš za reklamu obrovské peníze, aniž by ti přinesla požadovaný efekt!!!

Náš on-line marketingový specialista, business manager v jednom, Martin P., je ti schopen úspěšnou kampaň připravit. Obrať se na něj na tel. +420 722 919 902, nebo na mpirner@visualexpert.eu.