fbpx

Neztrácej peníze investicemi do kampaní, které nejsou kompletní. Skvělá reklama musí fungovat stejně dobře mimo prodejnu, jako v ní. Pomocí našich služeb dosáhneš maximálního efektu i kontroly, zda kampaň je zákazníkům správně prezentována. U mezinárodních projektů pak hlídáme, aby kampaně byly implementovány v celé obchodní síti jednotně a správně.

Připravíme pro tebe komplexní reklamní kampaň, off-line i on-line, a uhlídáme její správné uvedení napříč maloobchodní sítí. Jednotlivým obchodním zastoupením – prodejnám, také pomáháme, aby se správně prezentovaly na sociálních sítích v rámci svého regionu.

ON-LINE MARKETINGOVÉ KAMPANĚ

E-mailing, Google Ads, Seznam.cz, Facebook, Instagram, weby.

šipka maximalizace

On-line marketing je dnes nejsilnějším nástrojem prodeje. Ve spolupráci s tebou připravíme návrhy, a celou kampaň ti zrealizujeme. Je-li tvá kampaň zaměřena na maloobchodní prodej, díky našim visual merchandiserům bude kampaň úspěšná v celé tvé síti prodejen.

SCENT MARKETING

5. DIMENZE MARKETINGU

vonný marketing

Objev jedinečný SCENT MARKETING ! Vůně dokáže zachytit zákazníka, který se zastaví, nebo zpomalí chůzi – chce cítit příjemnou vůni déle. V tom okamžiku začne vnímat co se okolo něj děje, a je-li v dosahu reklamní banner, dokáže si klient jeho obraz zapamatovat daleko lépe, protože informace se ukládá do mozku společně s vůní. A paměť čichu je nejsilnější – udrží až 97% informací.

Jak nastavit SCENT MARKETING a jak s ním pracovat, kontaktuj Lukyho – KONTAKTUJ NÁS

SOCIÁLNÍ MÉDIA

Facebook, Instagram, Twitter …

symbol komplexnost

Sociální média vyžadují jiný přístup než klasický marketing, právě proto, že mnohdy svou kampaň komunikuješ přímo zákazníkům. Nabízíme naše služby ve vedení sociálních médií tvé firmy. Propojíme náš profesionální přístup s tvým náhledem a využijeme maximálně i tvé zaměstnance, aby se zapojili také do sociálních médií, protože věříme, že tvou firmu netvoříš jen ty, ale také tvá rodina, tví zaměstnanci.

GRAFICKÉ MATERIÁLY

Jeden obraz vydá za 1000 slov

Vylepšíme tvou prodejnu nebo produkt grafikami, které navrhneme a vyrobíme. Děláme propagační materiály, polepy výloh, interiérové značení, grafiky v interiéru, speciální cenovky, a další…

Bude-li zapotřebí, jsme ti schopni připravit i speciální komunikační nástroje – stojany, které budou flexibilní a schopny prezentovat tvé reklamy novými způsoby.

Chceš-li objednat novou marketingovou kampaň, prosím, kontaktuj nás na lsmid@visualexpert.eu