fbpx

Lukáš se pohybuje v maloobchodním prostředí, především v oděvním průmyslu, už přes 20 let a prošel si celou řadu pozic. Vystudoval obor „Navrhování a modelování oděvů“ na Střední Odborné Uměleckoprůmyslové Oděvní Škole a od školy se věnoval módnímu návrhářství, aranžování, visual merchandisingu. Od roku 2009 se pak věnuje visual merchandisingu profesionálně, a v roce 2016 založil značku Visual Expert, která se zabývá maloobchodním prostředím a přímými marketingovými nástroji. Lukáš má velmi citlivé oko pro detail a je velmi všestranný, dokáže kombinovat při projektech své dovednosti takovým způsobem, že dodává našim projektům nový rozměr.

Jeho talentu, tvrdé dřině a přátelského, stále však velmi profesionálního přístupu si všimly zahraniční společnosti, především pak Harley-Davidson, který si Lukáše najal na obrovský celoevropský projekt „Visual Merchandising“ v oblasti Střední, Východní a Jihovýchodní Evropy. Byl proškolen společností Visual Thinking Ltd, která projekt pro H-D připravila a Lukáš tento projekt prováděl až do doby Koronavirové pandemie, kdy je z důvodů extrémního šetření, projekt přerušen.

Jak poznamenal Bob Přeučil, Country Manager CEE & SEE

Naši spolupráci jsme začali s Lukášem již v roce 2013, později uzavřen kontrakt s Visual Expert v roce 2017, abychom zvýšili kvalitu prezentace produktů motocyklů, doplňků a dílů i oblečení v celé síti Harley-Davidson v oblasti Střední a Východní Evropy a Jižní a Jihovýchodní Evropy. Mohu zcela říci, že tato skvělá spolupráce opravdu zvýšila kvalitu našich dealerů s velmi pozitivním výsledkem prodejů v těchto oblastech.

Také nesmím zapomenout skvělou podporu během našich celosvětových dealer meetingů -PRE v Barceloně a Anual Dealer Meeting Exhibition v USA. Poradenství VE zvýšilo během těchto meetingů objemy objednaných produktů, ale také se zlepšila přesnost objednávek, což vedlo k racionalizaci jejich skladů.“

Další značky objevily talent Lukáše, právě díky tomuto celoevropskému projektu, a jejich zájem přerostl v uzavření kontraktů o spolupráci. Dnes tak spolupracujeme s takovými brandy, jako jsou BMW, BMW Motorrad, Mini, Ducati, Yamaha, Dainese…. a to právě na designech nových prodejen, redesignu těch stávajících, které již nesplňují nové standardy, visual merchandising
návštěvách, při kterých rearanžujeme prodejny, pomáháme zavádět nové kolekce a školíme personál.

Chceš-li i ty rozvíjet své podnikání a spolupracovat s předním odborníkem na visual merchandising a zákaznické prostředí, neváhej Lukáše kontaktovat na +420 774 544 631, nebo lsmid@visualexpert.eu.