fbpx

To pomáhá budovat pevné pouto se zákazníkem, zvyšuje zákaznickou návštěvnost, pomáhá navyšovat tržby a přináší vyšší zájem zákazníků o značku a její produkty. Je prokázáno, že modernizovaný interiér prodejny pozvedne prodej o 10 – 15%. Proto mnoho firem modernizuje interiéry jednou za 5 – 8 let, protože s ubíhajícím časem vliv nového interiéru na prodej klesá.

NAVRHUJEME INTERIÉRY PRODEJEN A BYTŮ

„Mít svkěle navrženou prodejnu je stejné, jako mít zaměstnance, který odvádí skvělou práci!“

symbol design prodejny

To je důvod proč náš tým visual merchandiserů úzce spolupracuje s architekty a společně navrhují brilantní maloobchodní prostory. Funkční, praktické, s ohledem na všechny aspekty procesů prodejny a maloobchodu, psychologie prostoru i prodeje.

Pokud již spolupracuješ na svém projektu se svým architektem, nabízíme ti konzultace z pohledu visuálního merchandisingu a psychologie prodeje, tak aby tvá prodejna v reálném životě skutečně dobře fungovala. Máš-li zájem, kontaktuj Lukáše Šmída
+420 774 544 631, a ten si s tebou domluví schůzku a maximálně pomůže. Je to lepší, než pak vše vybudovat a zjistit, že spousta věcí je špatně a prodejní personál je frustrovaný, že něco není, jak by mělo být.

NÁVRH NÁBYTKU, VYBAVENÍ A DISPLEJŮ

symbol nábytek

Navrhujeme maloobchodní nábytek, v závislosti na filozofii značky, potřebách prodeje a maximálního efektu na klienty. Přinášíme netypické a inovativní prvky, které pomáhají značce se vizuálně odlišit od konkurence, přinášející bonus, který tví zákazníci nikde jinde nenajdou.

Jestli chceš více informací, kontaktuj nás na lsmid@visualexpert.eu