fbpx

VONNÝ MARKETING

Firmy si poslední dobou uvědomují, že zákazníci nevybírají zboží pouze očima, ale zásadní vliv má i prostředí, ve kterém zboží vybírají a pachy a vůně dokáží zákazníka výrazně ovlivnit v neprospěch nebo prospěch maloobchodních obratů.

Zatímco nepříjemné pachy zákazníka odrazují a nutí jej prostor opustit, příjemné vůně dokáží pravý opak. Vůně zdrží zákazníka na prodejně, motivuje k nákupu, dokáže dezinfikovat prostředí, má výrazný vliv na psychiku člověka i jeho zdraví – viz aromaterapie.

Pokud se zvolí správná vůně pro danou značku i produkt, dokáže Scent Marketing navýšit prodeje až o neuvěřitelných 40%. Před vůní se totiž zákazník neschová! Neodvrátí nos na druhou stranu, tak jak to často dělá s očima, aby neviděl produkt, který jej láká.

ODKRYJ CENU ZDE A OBJEDNÁVEJ EMAILEM

CENA ZA PRONÁJEM DIFUZÉRU VČETNĚ VŮNĚ A SERVISU

Neinvestujte a pronajměte si náš profesionální přístroj, včetně vámi zvolené
vůně a technické podpory.

Cena měsíčního pronájmu při 3 – leté smlouvě:

953,72 Kč bez DPH

1 154,- Kč s DPH

E2 POWER PLUS

Profesionální přístroj se špičkovou technologií mikro-difúze, která odděluje z náplně aroma v mikro částicích, menší než jeden mikron , což umožňuje uvolnit vůni do okolí mnohem intenzivněji a rovnoměrněji. Díky této technologii také mnohé ušetříte!

Přístroj je velmi tichý, obsahuje kompresor, který vůni rozprašuje. Snadno nastavíte čas zapnutí a vypnutí, včetně dnů, kdy má pracovat. Nastavením času difúze a pauzy mezi uvolňováním vůně, dokážete skvěle regulovat provonění prostoru. Pro případ, že vaše prodejna není otevřená přes víkend, lze naprogramovat jeho vypnutí. čímž ušetříte kartridž.

ORIGINÁLNÍ VŮNĚ

Vyberte si naše interiérové parfémy, které jsou založeny na čisté olejové bázi a originálních výtažků z rostlin, NEOBSAHUJÍCÍ ŽÁDNÉ SYNTETICKÉ CHEMIKÁLIE. Jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě, což jim umožňuje mít stejný vliv, jako klasické kvalitní dámské či pánské parfémy s dlouho trvajícím efektem a nekonečně přitažlivé.

Vůně jsou navrhovány předními profesionály, kteří připravili pro Evropský trh kolekci, která je inspirována vůněmi orientu, exotických krajin a vzdálených míst přírody.

VYBER SI SVOU VŮNI

NAVYŠTE OBRATY S VONNÝM MARKETINGEM, ZAPIŠTĚ SVOU ZNAČKU JEDINEČNÝM ZPŮSOBEM DO PODVĚDOMÍ KLIENTŮ

Přístroj je vhodný do BUTIKŮ, HOTELOVÝCH HAL A RECEPCÍ, KAVÁREN, VSTUPNÍCH PROSTOR FIREM. Přístroj provoní prostor do celkového objemu 450m3. U vůní je prokázán obrovský vliv na psychiku a zdraví lidí a s profesionálním řešením dosáhnete maximálního efektu.

O vlivu vůně si můžete přečíst na SVĚT VŮNÍ®, a jak využít vůni ke zvýšení prodeje si můžete přečíst více na odkazu VONNÝ MARKETING®.